Rafting

Süre : Gün
Kişi Sayısı: 50 Kişilik
Tip : Macera Turları,
Tarih : 15-05-2023 / 01-11-2023
Min.Yaş: 18+
Alınış Yeri : Hotel

Rafting turu sabah otelinizden sizleri alarak Dalaman çayı rafting parkurumuzun başlangıç noktasına ulaştırıyoruz. Rafting turu servis bölgelerimiz Ölüdeniz,Hisarönü,Ovacık, Fethiye merkez ve Çalış plajıdır. Rafting yapmak için erken saatte güne başlayacağımızdan dolayı sabah otelde kahvaltı yapma şansınız olmayacağından rafting turu sizlere kahvaltı hizmeti sunuyoruz. Ardından Dalaman çayında rafting'e başlamadan önce kısa bir bilgilendirme ve nehir rehberlerimiz eşliğinde botlarımızı ve küreklerimizi alarak nehire iniyoruz. Rafting yapılan yerler içerisinde macera raftinge en uygun Dalaman çayının azgın sularında raftinge başlıyoruz. Dalaman çayında gerçekleşen rafting turumuzun parkur zorluk seviyesi 3-5 arasındadır. Parkur uzunluğu 7 Km’dir. Zaman zaman adrenalini zaman zaman ise doğanın verdiği huzurlu atmosfer arasında takımınız ile ilerleyecek doğal jakuzilerde yüzecek kayalıklardan kendinizi doğal havuzlara bırakacaksınız. Sıra dışı bir günü yaşamaya hazır mısınız?

Ölüdeniz rafting, fethiye rafting turları,en iyi rafting ve dalaman rafting iletişim bilgileri için lütfen Evergreen Seyahat Acentasını ziyaret ediniz.

Dahil

 • Sabah Kahvaltısı
 • Giriş Ücretleri
 • Seyahat Sigortası
 • Rehberlik
 • Otelden Alma ve Bırakma
 • Öğlen Yemeği
 • Petrol

Hariç

 • Fotoğraf ve Video
 • Kişisel Harcamalar

Önemli

Yüzme kıyafetinizi, rahat su ayakkabınızı ve bir miktar cep harçlığı yanınıza almayı unutmayınız.

14 yaş altı bireylerin rafting aktivitesine katılmaları mümkün olmadığından yetişkinlerin yanında gelmeleri de tavsiye edilmez.

 

Güzergah

 • 1

  Ölüdeniz-Fethiye-Dalaman-Restorant-Beyobası-Gürleyik-Dalaman Çayı

Evet ulaşabilirsiniz. Ama acentamızdan konum bilgilerini almanız gerekmektedir. Yön tabelaları ile ulaşım oldukça zor olup, navigasyon ile ulaşmanız gerekmektedir.

Bir rafting botunda 6-8 kişi binmekte olıup toplam katılımcı sayısına göre değişmektedir.

Evet var.

Evet katılabilir.Can yeleği ve kask giyme zorunlu olup düşme durumunda yüzme bilmeyende nehirden batmadan hayatta kalabilir.

Dalaman çayı raftin parkuru uluslararası standartlara göre 3-4 zorluk derecesinde olup, bu da orta derecenin bir üstü zora yakındır.

Rafting esnasında elektronik eşya almanıza müsaade edilmemekte olup, profesyonel ekibin çektiği go pro ve drone çekimlerini gün sonunda edinebilirsiniz.

Her biri 45 dakikadan oluşan iki rafting parkuru dahil toplam nehirde kalış süresi 3 saattir.