At Safari Turu

Süre : Saat
Kişi Sayısı: 20 Kişilik
Tip : Macera Turları,
Tarih : 01-04-2023 / 15-11-2023
Min.Yaş: 10+
Alınış Yeri : Hotel

At safari Fethiye yöresinin en popüler turlarından biridir.Atlı safari zengin tarih ve doğayı keşfe çıkarır. At safari Hisarönü bölgesinde at çiftliğimizden sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki ayrı zaman seçeneğinde, ya Fethiye'nin eşsiz manzarasını seyretmek üzere ormanlık tepelere ya da Kayayköy’ün gizemli tarihini keşfetmek için hayalet şehre doğru atlarımızla gezintiye çıkıyoruz. Önceden hiçbir deneyim gerektirmeyen bu aktivitede safari at çiftliğinden tura başlamadan önce at safari ekibimiz tarafından gerekli bilgiler ve ekipman sizlere iletilecek olup ve bir günlüğüne kovboy olmaya hazır hale getirecetir. Seçimi size bırakıyoruz. At safari ister tek kişi isterseniz tüm aile bireyleri birlikte yapabileceğiniz güzel tatil aktivitesi olup isteğinize göre sadece size özel günün dilediğiniz bir vaktinde dilediğiniz güzergaha hizmet verebiliriz.

Düğününüzde bir nostalji yaşamak mı istiyorsunuz? Beyaz renkli gelin atımızla sizi gelinliğiniz içerisinde at üstünde doğal ortamlarda harika düğün fotoğrafları çekebilmeniz için fırsat sunuyoruz. Yada sünnet olacak çocuğunuzu at üstünde sünet alanına getirmek mi istiyorsunuz bu alanda da taleplerinizi karşılıyoruz.

Dahil

 • Seyahat Sigortası
 • Rehberlik
 • Otelden Alma ve Bırakma
 • Petrol

Hariç

 • Fotoğraf ve Video
 • Kişisel Harcamalar

Önemli

Tura katılmadan önce rahat kıyafet seçimi ayağınızdan düşmeyecek bir terlik veya ayakkabı, güneş gözlüğü ve şapka ile tavsiye edilir.

At üzerinde seyir halinde konvoy şeklinde ilerleme sağlandığından konvoydan ayrılma ve tek başınıza farklı bir yöne gitme söz konusu değildir.

 

Güzergah

 • 1

  Öğle Turu

 • 1

  Sabah Turu

Evet en önce ve an arkada konvoyu çeken ve takip eden öncü ve arttçı rehberlerimiz vardır.

Hayır. Güvenliğiniz gereği at üzerinde bir engelden atlama, nehirden geçme çok dik ve çok iniş alanlarda gezme yoktur.

Hayır konvoyu bırakamassınız.

Hayır atlar belli hızda seyretmektedir.

Hayır atlar tek kişiliktir.

Atın eğeri tek kişilik olup öne veya arkaya çocuk bindirme söz konusu değildir.